Autor Tema: U8 Smart Watch  (Posjeta: 1170 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan Gloc

• Johnny
  • Administrator
  • Hero Member
  • Spol: Muški
    • DKS Media
U8 Smart Watch
« u: Rujan 16, 2015, 12:58:33 poslijepodne »
Pozdrav svima.

Obzirom da sam na eBayu prodao nešto plastika u vrijednosti 15$ odlučio sam se piknuti smart watch u toj protuvrijednosti.

Znam-znam ništa pametno ne može se pronaći za tu cifru ali odlučio sam se pronaći nekakav pametni sat. Razmišljao sam uzeti neki mikro step motor za drugi printer sto radim ali jedan mi nebi pomogao a sa kolegom iz smjene sam cijeli tjedan razgovarao o pametnim satovima pa je podsvjesno došla želja za kupovinom. U svakom slučaju rekao je da ako mi se ne svidi on ce ga kupiti.

Nema nekakave pretjerane filozofije ali mogu samo reći da mu ga neću prodavati. Radim na takvom mjestu gdje često imam nekakav sastanak a i ne mogu stalno ganjati telefon i ovo mi se čini kao čisto odličan gadget za 13$.

Sinkronizacija svih alerta je instantna i odradjuje izvrsno. Ne mogu se pisati poruke ali tko bi to i zahtijevao da radi sa sata. Ono sto mi je bitno ima vibru, telefon mi je ugašen na tonove i sve radi full jednostavno i bas onako koliko meni treba.

Svaka notifikacija na telefonu istog trena baci na sat. U koliko neko ima potrebu za takvom stvarcicom i treba bolju recenziju neka lupi komentar i odradit cu i taj dio.

Obzirom da ganjam veći phone (preko 5") ovo mi se čini kao idealno rješenje.

Slike nešto kasnije obzirom da preko tel.  ne ide.

Pozz

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 6010X koristeći Tapatalk