Autor Tema: Mjerna oprema  (Posjeta: 6133 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

MyPrototips

• Gost
Odg: Mjerna oprema
« Odgovori #15 u: Ožujak 13, 2015, 01:45:14 poslijepodne »
Ivane, znam da imaš pristup tim instrumentima i da dobijem ma dovoljno za 3d print desetinka, Ti možeš još preciznije....

Več duše vrijeme Te čelim pitati, ali kada odgovaram i/ili pišem novu temu, zaboravim....

Pa ovako....

Ja Ti dam dio da mi ga izmjeriš (neki puknuti dio od SpaceShutle), znam da su tu nanometri....

No, koji format ja dobijam, tj, sa kojim programom ga mogu vidjeti kao dio, prerđivati....

Da li je to samo nacrt, ili 3d, u kom formatu etc....

Ja to radim sa laser skenerom u 3d, tisučinka mm, ali dobijam .obj, .stl, mesh, uglavnom, kao u SW mojoj temi mesh to solid, pa mi ne odgovara....

Pošto sam gotovo završio neke projekte, nastavljam sa nekima koji su malo pričekali, a radi se o skeniranju sa laserom, 90% automatike, bez dodatnih interface, kopča se direkt na postoječu elektroninku za printer.....

Drugi je tri vruča kraja, tri extrudera, tri boje (crvena, zelena, plava), sa mojim za sada uspješnim prototipom dobiti gotovo sve boje....

Posjeti na Posao u tijeku....

Tko me prati, vidi da više ne stavljam linkove gdje objavljujem vezanu temu, uzima mi vremena (od 26 sati dnevno, niti minutu ne mogu više tako, jedino ako uspijem dan produžiti za koji sat-dva)....

Tako i nadalje, samo smjernice gdje se nalazi nastavak nečeg spomenutog, a tko treba/zainteresiran je, nači če....

Ionako, Ivan Gloc je napravio super forum, kada se pojaviš na forumu, odmah vidiš šta ima novog....

Malo je takvih foruma, ideš na isti forum, pa ne vidiš istaknute postove nakon posljednjeg posjeta....

goran, MyPrototips....

Offline ICT Avatar

• Sr. Member
  • Spol: Muški
  • Printer: Vertex K8400
Odg: Mjerna oprema
« Odgovori #16 u: Ožujak 05, 2016, 11:04:45 prijepodne »
Pomoćni alat

Offline Ivan Gloc

• Johnny
  • Administrator
  • Hero Member