Autor Tema: aktivnosti članova  (Posjeta: 419 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline super Mario

• Member
  • *
  • Printer: diy TeeBotMax,diy Smartcore,CTC A8 prusa I3
aktivnosti članova
« u: Srpanj 05, 2018, 02:50:39 poslijepodne »
Evo dat ću mali osvrt na aktivnosti članova foruma,moj dojam je da se sve svodi na predstavljanje ,pitanja o kupovini printera i filamenta jako malo je postova izrade 3D printera dali kompleta ili iz kineske kit ponude kao i nekih svojih kreacija ili poboljšanja već postojećih printera .......
Ovo je moje osobne mišljenje i vjerojatno će biti dosta njih koji se ne slažu samnom ali bi volio da je ovaj forum aktivniji u temama vlastitih kreacija ili razmjene iskustava o printerima što onih skupljih ili jeftinijih ili možda iskustvom članova izraditi jedan svoj prototip za one koji žele sami krenuti u izradu.
LP Marijan

Offline Slicer

• Administrator
  • Hero Member
  • Printer: Blackwolf L
Odg: aktivnosti članova
« Odgovori #1 u: Srpanj 05, 2018, 04:18:21 poslijepodne »
Bilo je svega dok nije otišao Photobucket. Znam barem 4-ero ljudi(uključujući mene) koji su zbog gubitka svih slika odustali od postanja.

A da si pogledao podforum iznad, vidio bi da smo raspravljali i o njegovom gašenju. Iskreno, ja bih to napravio još pred 3 mjeseca, ali nisam vlasnik pa eto sad dolazim samo radi brisanja spama ili pokojeg odgovora na pitanje.

Offline super Mario

• Member
  • *
  • Printer: diy TeeBotMax,diy Smartcore,CTC A8 prusa I3
Odg: aktivnosti članova
« Odgovori #2 u: Srpanj 05, 2018, 10:35:04 poslijepodne »
Hvala na iskrenom odgovoru Slicer ,pratim sva događanja na forumu ali ne komentiram baš previše ....

Flag Counter